Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

Witamy w najlepszym polskim katalogu stron

Nasz darmowy katalog stron internetowych jest zaawansowanym i profesjonalnym narzędziem, dzięki któremu uda Ci się znacząco wpłynąć na pozycję Twojej strony. Pamiętaj, że każda strona zgłoszona do katalogu sprawdzana jest przez zespół redakcyjny – katalog jest moderowany. Istotne jest również, że dodane wpisy są bez linków zwrotnych, to znaczy, że nie musisz umieszczać żadnego kodu na swojej stronie. Katalog nadzoruje Polska Platforma Uniwersytecka, której redakcja dokłada wszelkich starań, aby strony, które tu się znajdują były wartościowe, innowacyjne i społecznie użyteczne. Pamiętaj, aby przed dodaniem wpisu zapoznać się ze wskazówkami na podstronie ‚Dodaj stronę’. To przykre, ale aż 93% stron zgłoszonych do katalogu www Unirank zostaje odrzuconych ze względu na błędy pojawiające się we wpisach. Polecamy również przeczytanie Regulaminu. Dodaj stronę do najlepszego katalogu polskich stron www.

Katalog stron Polskiej Platformy Uniwersyteckiej jest jedynym miejscem w sieci, w którym wpisy zamieszcza i moderuje 9-osobowy zespół redakcyjny. Nasz system nie działa w oparciu o żadne automatyczne rozwiązania moderacyjne, tudzież z góry narzucony szablon wpisu. Wpis każdej strony redagowany jest indywidualnie i uwzględnia specyfikę dodawanej strony. Dzięki innowacyjnemu podejściu do pozycjonowania i promocji Państwa witryn, nasz Katalog cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno wśród licznych odwiedzających, jak i wśród specjalistów zajmujących się profesjonalnym pozycjonowaniem.

W związku z faktem, że do naszego Katalogu przyjmujemy witryny wartościowe, innowacyjne, publikujące w duchu nowoczesności, bardzo prosimy o przemyślenie, czy Państwa strona spełnia warunki regulaminu Katalogu Polskiej Platformy Uniwersyteckiej. Nasz zespół przywiązuje ogromną wagę do starannego selekcjonowania zgłoszonych witryn, co sprawia, że większość zgłoszonych stron nie zostaje zaakceptowana – prosimy o rzetelność w związku z decyzją o dodaniu strony oraz o dokładność podczas wypełniania formularza dodania strony.

37657f79-2ca3-4050-9b1f-37fb602d3e1b

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme