Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

MARIO EXPRESS – Transport i Przeprowadzki Rzeszów

MARIO EXPRESS – TRANSPORT I PRZEPROWADZKI Rzeszów, oferuje usługi transportowe nieprzerwanie od 2011 roku. Od początku naszej działalności wykonujemy transport towarów dla firm i osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w transporcie to gwarancja najwyższej jakości.

MARIO EXPRESSZapewniamy bezpieczne i solidne usługi w zakresie: drogowy transport towarów, usługi transportowe, przeprowadzki kompleksowe, transport mebli i towarów. Obsługiwany obszar to głównie Rzeszów i Podkarpacie, a dostawy realizujemy na terenie całej Polski. Współpracując z nami oszczędzasz nie tylko czas i pieniądze, ale
możesz liczyć na fachową pomoc i wsparcie logistyczne każdego zlecenia. Wykonujemy przeprowadzki mieszkań i domów Rzeszów, do każdego miasta w Polsce: Przeprowadzki Rzeszów – Warszawa, przeprowadzki Rzeszów – Wrocław i wiele innych. Przewiemy dla Ciebie prawie każdy rodzaj ładunku o wadze do 1,5 tony.

Firma Transportowa MARIO EXPRESS -Transport i Przeprowadzki Rzeszów, sprawnie wykona dla Państwa:
• Transport drogowy towarów na terenie kraju.
• Dystrybucja towarów dla firm i osób prywatnych
• Transport maszyn i urządzeń, biurowych, przemysłowych i domowych
• Transport mebli Rzeszów – Polska, sprzętu i wyposażenia domów,
• Ekspresowe usługi kurierskie ładunków, dostawy na czas
• Profesjonalne przeprowadzki krajowe z doświadczoną ekipą, mieszkań, domów, biur i firm
• Taksi bagażowe Rzeszów, bagażówka,
• Zapewniamy wsparcie logistyczne.

Jesteśmy świadomi, że oprócz wysokiej, jakości, liczy się również niska cena transportu. Dla tego dbamy o terminowość i bezpieczeństwo ładunków, oferując jednocześnie możliwie tani transport mebli i towarów. Doradzimy i pomożemy w zakresie logistyki i organizacji transportu.

Wyprzedzamy inne firmy transportowe. W naszej ofercie znajdują się również:
• Wsparcie logistyczne,
• Magazynowanie i przechowywanie towarów, mebli, ładunków
• Przygotowanie towarów do wysyłki.
• Utylizacja mebli, mienia, wywóz staroci, opróżnianie piwnic, likwidacja wyposażenia, garaży, lokali.

TRANSPORT KRAJOWY

Wykonujemy transport krajowy towarów, dla firm oraz klientów indywidualnych. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi o maksymalnej ładowności do 1,5 tony. Przewozimy towary prawie każdego typu: ładunki paletowe, meble, materiały budowlane i wykończeniowe, elementy konstrukcyjne, maszyny i urządzenia, duże przesyłki i wiele więcej.  Każdy rodzaj towaru możemy przewieźć w dogodnych dla państwa systemie, transport ekspresowy, dedykowany lub doładunek – wszystko zależy od potrzeb i dostępnego budżetu.

Mario Express - Transport i Przeprowadzki Rzeszów

PRZEPROWADZKI

Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań, firm i biur. Kompleksowo przeprowadzimy twoje mieszkanie lub firmę. Zapewniamy fachowe zabezpieczanie mienia, mebli, dostarczamy do przeprowadzki kartony i
wszystkie potrzebne materiały zabezpieczające. Wyniesiemy i wniesiemy wyposażenie domu czy mieszkania. Wszystkie prace związane z przeprowadzką, wykona nasz doświadczona ekipa. Posiadamy wszelkie potrzebne materiały zabezpieczające: folie, folie bąbelkowe, taśmy, wypełniacze, materiały zabezpieczające meble, jak gąbki czy koce, oraz solidne kartony do przeprowadzek. Nie musisz się o nic martwić.

Tylko u nas, nie płacisz dodatkowo za KARTONY i materiały zabezpieczające. GRATIS! Do wszystkich przeprowadzek kompleksowych materiały zabezpieczające oraz solidne kartony do spakowania drobnych przedmiotów.

Więcej informacji o przeprowadzkach, oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Trasy specjalne i promocje. Bardzo często oferujemy okazyjne ceny na wybranych trasach:
• Transport i Przeprowadzki Rzeszów – Kraków – Katowice - Wrorcław – Rzeszów
• Usługi transportowe, przewóz towarów Rzeszów, tani transport mebli Rzeszów – Warszawa – Rzeszów

Usługi transportowe, tani transport towarów. Bezpieczne, kompleksowe przeprowadzki mieszkań domów i firm z doświadczoną ekipą do noszenia. Utylizacja mebli i mienia. Przewóz rzeczy. Transport Polska.

Zapraszamy do kontaktu: www.marioexpress.pl

marioexpress-transport-przeprowadzki

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme