Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

Kancelaria adwokacka Pruszków – adwokat Anna Rykowska

Serdecznie zapraszam Państwa do swojej kancelarii adwokackiej w Pruszkowie. Proponuję Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych usług prawnych. Bogaty zasób wiedzy, jaką zdobyłam na studiach prawniczych efektywnie wykorzystuję w sprawach związanych z prawem rodzinnym, cywilnym, pracy i ubezpieczeń społecznych, karnym, karno-skarbowym, podatkowym. Każdego Klienta traktuję skrajnie indywidualnie, starając się zrozumieć Jego sytuację i wybrać najbardziej właściwy sposób pomocy.

adwokat-warszawa-rozwody

Na szczególną uwagę zasługują osoby, które uczestniczą w rozprawach sądu rodzinnego. Takie rozprawy to wysoce delikatna materia, związana zazwyczaj z porozwodowym podziałem majątku, alimentami, wykonywaniem władzy rodzicielskiej czy ustaleniem kontaktów z małoletnim dzieckiem. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne jest w tej sytuacji zarówno profesjonalne podejście adwokata, jak i szeroko roumiana empatia. Serdecznie zapraszam do swojej kancelarii.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Anna Rykowska
ul. Tadeusza Kościuszki 28 lok. 1, 05-800 Pruszków,

tel.: +48 22 758 65 86, kom.: +48 609 622 931, e-mail: adwokat@rykowska.pl

godziny pacy: poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00

rozwody-pruszkow-adwokat

 

 

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme