Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

DK TERM – docieplanie przez wdmuchiwanie

Jest to szybka i mało inwazyjna metoda na docieplenie trudno dostępnych miejsc, przerw międzyściankowych, podłóg na legarach, skosy, poddasza, stropodachy, przestrzenie nad sufitami podwieszanymi- itp. Metoda ta pozwala również na naprawę błędów dociepleniowych powstałych na skutek prac metodami tradycyjnymi. Zaletą jest niski koszt, szybkość wykonania usługi (zwykle wystarcza jeden dzień) doskonały współczynnik lambda (O,037-0,041) praktycznie brak mostków termicznych, ochrona przed grzybami, pleśniami, gryzoniami czy nawet insektami.

  • Każdy z proponowanych przez naszą firmę materiałów izolacyjnych, posiada bardzo wysoką trwałość, która szacowana jest na minimum 50 lat.
  • Zaletą wdmuchiwania jest doskonałą szczelność dzięki czemu brak mostków termicznych. W przypadku zastosowania celulozy pozwala to na nie stosowanie paroizolacji i wiatroizolacji.
  • Kolejną pozytywną cechą jest wysoką odporność na działanie wilgoci, skuteczna ochrona przed hałasem. Brak pleśni czy grzybów. Nie bez znaczenia jest też niechęć gryzoni do przebywania w środowisku sypiących się granulek styropianu czy celulozy.
  • Docieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy wełny styropianu.
  • Zajmujemy się docieplaniem budynków oraz różnych przestrzeni metodą wdmuchiwania materiałów sypkich takich jak: styropian, celuloza, wełna.

DK TERM – docieplanie przez wdmuchiwanie, systemy dociepleń

systemy-docieplen-dkterm

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme