Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

Biurka regulowane

Biurko dla dzieci i dorosłych w każdym wieku

Biurko regulowane: podstawową cechą jest dostosowanie biurka do wzrostu dziecka lub pracownika. Sprzyja to prawidłowemu rozwojowi, zarazem zapobiega urazom układu kostnego. Biurko posiada 10 stopniową skalę regulacji wysokości. Występuje w 2 odmianach. Pierwsza dla dzieci od najmłodszych lat. Biurko regulowane nadaje się dla dzieci wieku już 2 lat. Jest to okres poznawania świata, rysowania i malowania pierwszych dzieł przyszłego geniusza. Biurko regulowane ustawia się wtedy na minimalną wysokość 52 cm. Wraz z wzrostem dziecka regulujemy wysokość biurka do wysokości normalnego biurka – 75 cm.

lw26

Druga opcja do biur rozpoczyna się od 65 cm do 85 cm. Zasada regulacji jest taka sama. Z racji przesunięcia o 10 cm krańcowej wysokości biurko nadaje się dla osób o wzroście 195 cm. Często biurko regulowane w tej opcji jest kupowane przez biura dla pracowników. Zapewniając im odpowiednie spersonalizowane stanowisko pracy.

lwl-biurko-regulowane-roz-grafit

Wielogodzinne siedzenie za biurkiem także wpływa na układ krążenia dorosłego człowieka. Biurka posiadają także 6 stopniową regulację nachylenia blatu. Regulacja blatu pozwala na optymalną pracę naszych nadgarstków. W zależności od czynności jakie wykonujemy: pisanie, rysowanie, malowanie, czy czytanie. Ustawienie zapobiega urazom naszych nadgarstków przy długim spędzaniu czasu przy nauce czy pracy. Biurko posiada patent użytkowy na regulacje. Dbajmy o zdrowie dzieci i swoje.

Biurka regulowane

lwiki-biurka-regulowane

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku!

facebook

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme