Darmowy Katalog Stron

Polska Platforma Uniwersytecka - wpisy w formie wizytówek, filmy i grafiki w opisach, zespół redakcyjny, promocja stron, mocna pozycja

Beds.pl – meble z litego drewna do sypialni, salonu i jadalni!

bedspl1280x1280Sklep Beds.pl jest częścią przedsiębiorstwa STWD Romana Bileckiego, zajmującego się od 30 lat produkcją mebli. Zarówno doświadczenie, jak i ogrom wiedzy sprawiły, że meble znajdujące się w ofercie sklepu posiadają gwarancję najwyższej jakości. I właśnie tym, co wyróżnia Beds.pl od innych marek to między innymi dożywotnia gwarancja na zakupione produkty. Świadczy to zarówno o profesjonalizmie, jak i doskonałym wykończeniu. W ofercie znajdują się kolekcje mebli do sypialni, salonu i jadalni. Prócz mebli wykonanych w całości z dębu lub buku, firma oferuje także meble tapicerowane ekoskórą, skórą, a także innymi materiałami najwyższej jakości.

facebook

Na ofertę sklepu Beds.pl składają się łóżka, szafy, regały, witryny, stoły, stoliki, komody, krzesła i fotele. Sklep w większości prezentuje meble w minimalistycznym stylu, jednak można tu znaleźć także akcenty prowansji, czy stylu rustykalnego.

Beds.pl – meble z litego drewna do sypialni, salonu i jadalni!

beds-pl

1002-3

Reklama

DARMOWY KATALOG STRON UNIRANK.PL © 2010-2015 Frontier Theme